Fotowarsztaty z Volvo Tor Bednary

Hello,

8 i 9 czerwca 2016 odbyły się niecodzienne Fotowarsztaty z Volvo Car Poland, Volvo Trucks Polska i FotoSpacery.pl.

IMG_6290_3.jpg

Podczas dwudniowych warsztatów pasjonaci fotografii i motoryzacji mogli kreatywnie spędzić czas na terenie toru wyścigowego w Bednarach pod Poznaniem oraz w jego malowniczej okolicy. Uczestnicy  do dyspozycji mieli najnowsze modele samochodów osobowych z floty Volvo, w tym V90, XC90, V60, V40 Polestar oraz ogromne ciężarówki!

Na miejscu były też obecne cudowne, wypieszczone oldtimery P1800S, P1800SE, PV544, do których z miejsca zapałałem miłością. One nie tylko dobrze wyglądają, mają też piękne wnętrza ;)

Podczas warsztatów fotografowaliśmy samochody w ruchu i samochody statycznie. Wykonywaliśmy zdjęcia pędzących po torze aut również z pędzących aut. Rejestrowaliśmy wyścig po pasie startowym tuningowanego przez Polestar modelu V40 z ciężarówką Volvo, która miała zdjęte wszelkie blokady  i była bez naczepy:) To wszystko w słońcu i deszczu, gdyż pogoda była fenomenalnie różnorodna. Krótka popołudniowa burza dostarczyła kontrastowe chmury, a deszcz rozświetlił pas startowy, po którym jeździliśmy. O zachodzie słońca pozowały oldtimery. Nocą, warsztaty fotografii wykonywanej przy użyciu światła latarek, wskaźników, iskier i ognia…

Po kilku godzinach snu, śniadaniu i porannej kawie w pobliskim zajeździe wróciliśmy na tor w Bednarach po więcej… Do Warszawy dotarliśmy późnym popołudniem, nie wyspani, z kartami pamięci pełnymi zdjęć i w doskonałym nastroju.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów: Volvo Car Poland, Volvo Truck Polska i Fotospacery.pl oraz uczestników za świetnie spędzony razem czas.

więcej informacji, zdjęć i filmów z wydarzenia na: FotoSpacery.pl

making of:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s