Mokre Fotowarsztaty z Samsung Galaxy S7 i S7 Edge

Ciepłe, piątkowe popołudnie 9-go września a.d. 2016 r. Tym razem ekipa FotoSpacery.pl wraz z Samsung Polska zorganizowali gorącą, mokrą i dynamiczną sesję, podczas której uczestnicy sprawdzali możliwości smartfonów Galaxy S7 i S7 Edge.

Dzięki sekcji LegiaWarszawaWaterpolo mieliśmy okazję fotografować zawodników uprawiających niezwykle dynamiczną dyscyplinę olimpijską. Podczas treningu i rozegranego meczu – pluśnięć, chlapnięć, bryzgnięć i śmigających wokół piłek było pod dostatkiem.

W drugiej części warsztatów mogliśmy podziwiać niezwykle atrakcyjny pokaz pływania synchronicznego w wykonaniu dziewczyn z UKS Mazowia Synchro.

Gdy dziewczyny prezentowały układy grupowe, przez okna OSIR Żoliborz wlewały się na basen złote promienie jesiennego, słońca… Magiczny klimat.

Na zdjęciach z backstage-u widać jak uczestnicy warsztatów, którzy testowali odporne na zachlapania Galaxy S7 moczą bezkarnie smartfony, filmując i fotografując nad i pod wodą :) Nadmienię, że żaden z nich, nawet egzemplarz, który przypadkowo zanurkował na dno basenu nie ucierpiał! Osobiście bardzo ubolewam  nad tym, że nie znalazłem czasu, by odłożyć lustrzankę i wykąpać S7-kę. Podwodne możliwości tego smartfona miło mnie zaskoczyły. Ale tyle się działo!

Łubu dubu, bądź dumny z klubu! :)

img_9827

Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla organizatorów oraz uczestników mokrych warsztatów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s